Невдовзі процес видачі закордонних паспортів прискорять

Невдовзі процес видачі закордонних паспортів прискорять

У ДП «Документ» встановлять нову лінію друку паспортів у грудні-січні. Очікують, що після цього проблеми із затримкою видачі документів зникнуть. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на заяву речника ДП «Документ» Володимира Поліщука.

Він сказав, що попри можливість оформлення закордонного паспорту у трьох різних організаціях, українці все одно отримують замовлені документи з суттєвою затримкою.

«На сайті поліграфкомбінату «Україна», в інших джерелах, вже можна побачити, що уряд прийняв рішення про виділення коштів на закупівлю нової лінії для друку закордонних паспортів, яка вже буде в грудні цього року, або в січні наступного встановлена, налаштована, і я думаю, всі проблеми не лише з оформленням, а й з видачею закордонних паспортів невдовзі зникнуть», — заявив Поліщук.

Також він розповів про причини затримок оформлення й видача документів та причини появи великих черг.

«Наразі ситуація з ажіотажем, вона дещо поліпшилася, якщо так можна сказати. Тобто, менші черги стали, але все ж таки, людям, які оформлювали терміновий закордонний паспорт, доводиться його зараз чекати не сім робочих днів, а приблизно місяць. Ті, хто робить собі закордонний паспорт у звичайному режимі 20 робочих днів, очікують на свій виїзд за кордон приблизно два місяці, можливо два з половиною місяці», — зазначив речник ДП «Документ».

Він пояснив, що через дуже велика кількість заяв на вироблення документів потужностей ЦНАПів, центрів обслуговування громадян і тим більше поліграфкомбінату «Україна», не вистачає.