Опалювальний сезон у столиці можуть затримати
kievcity.gov.ua

Опалювальний сезон у столиці можуть затримати

Запуск тепла у житлові будинки столиці займе 7-10 днів та відбуватиметься за визначеним графіком, якого вимагає технологія безпечного й стабільного старту опалювального сезон. Це обґрунтовують необхідністю збалансованої роботи системи тепло забезпечення та наміром  уникнути аварійності під час запуску тепла. Як повідомляє прес-служба КМДА, про це ефірі телеканалу «112» заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Підключення житлового фонду розпочнеться після того, як середньодобова температура протягом трьох днів складатиме нижче +8 градусів. І на старті опалювального періоду необхідно дотримуватися встановленого технологічного графіка. Київ має одну з найбільших систем централізованого теплозабезпечення в Європі. Для запуску теплоносія в більш як 2,6 тисячі кілометрів теплових мереж, понад 11 тисяч багатоквартирних будинків необхідно до 10 днів», – зазначив він.

За словами Петра Пантелеєва, у минулому спроби деяких чиновників розпочати опалювальний період за 2-3 дні призводили до збільшення кількості гідравлічних ударів і пошкодження теплових мереж. Тому, враховуючи високий рівень зношеності трубопроводів у Києві, необхідне поступове входження в сезон опалення.

Посадовець зазначив, що 100% житлових будинків, що обслуговуються комунальними ЖЕДами, отримали акти готовності.

«Є певна кількість будинків внутрішньої самоорганізації – ОСББ та ЖБК, які ще в процесі отримання документів. Але місто активно включається в цей процес, аби всі будівлі отримали тепло вчасно», – додав заступник голови КМДА.

З 9 жовтня у столиці розпочали подачу теплоносія в лікарні, дитячі садки та школи. Підключення цих закладів здійснюється за заявками їхніх адміністрацій.