Під час спецоперації "Перевізник" виявили 1200 пасажирських автобусів, що загрожують безпеці людей

Під час спецоперації «Перевізник» виявили 1200 пасажирських автобусів, що загрожують безпеці людей

Під час спецоперації «Перевізник» правоохоронці виявили по Україні майже 1200 несправних транспортних засобів, що займаються перевезенням пасажирів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

За даними МВС, перевірка під час оперції «Перевізник» показала, що 1191 транспортний засіб є технічно несправним, що становить близько 2,5% від 48 278 оглянутих. З них 214 переобладнані із порушенням відповідних правил, норм і стандартів.

Також зазначається, що за період з 23 липня було виявлено 9,6 тисячі порушень водіями громадського транспорту правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів.

МВС в той же час звертає увагу на покращення статистики щодо кількості ДТП в Україні. Так, за перші 7 місяців 2018 року кількість аварій зменшилася на 10% (до 81 тисячі) порівняно з таким самим періодом 2017 року. З них ДТП із загиблими та постраждалими поменшало на 16%.

Найбільш поширеними причинами аварій у міністерстві назвали перевищення швидкості (34%), порушення правил маневрування (20%), порушення правил проїзду перехресть (8%), порушення правил дорожнього руху пішоходами (8%), недодержання дистанції (7%), порушення правил проїзду пішохідних переходів (7%) та керування транспортним засобом у нетверезому стані (4%).

Після кількох смертельних ДТП у липні по всій Україні почалась операція «Перевізник». Вона націлена на забезпечення безпеки дорожнього руху в сфері пасажирських перевезень, зокрема, зменшення кількості ДТП за участі пасажирського транспорту.