По всій країні проходить Марш за права тварин
facebook.com/UAnimals.official

По всій країні проходить Марш за права тварин

Сьогодні, 15 жовтня, відбувається Всеукраїнський марш за права тварин. Про це повідомляє у Facebook зоозахисна організація UAnimals, яка влаштовує захід.

Зазначається, що марш покликаний об’єднати зоозахисну спільноту, а також заявити владі й громадськості, що українці готові боротися за права тварин і гуманне поводження з ними.

«Ми вийдемо для того, аби покласти край знущанням над тваринами в цирках і сфері розваг, закликати владу впровадити дієві механізми боротьби з живодерами та садистами, звернути увагу українців на гуманне ставлення до тварин», — заявляють організатори маршу.

З ініціативи активістів з 17 міст України, під час Всеукраїнського маршу за права тварин буде підписано меморандум про зоозахист.

Організатори  маршу висловлюють переконання, що Україна готова зробити крок у напрямі гуманності, відмовитися від знущань та визнати права тварин. Повідомляється також, що на початку жовтня у багатьох країнах відзначають Всесвітній день тварин, призначений для того, щоб привертати увагу до прав тварин та їхнього добробуту.

Хода на захист прав тварин стартувала о 12:00 в цілій низці міст України, зокрема, в Києві, Львові, Дніпрі, Тернополі, Одесі, Кривому Розі і т. д. Нагадаємо, днями ми писали про флешмоб «Вийди за мене», що пройшов в українських соцмережах на підтримку маршу.