Порошенко відкрив новий міст на Івано-Франківщині
president.gov.ua

Порошенко відкрив новий міст на Івано-Франківщині

У рамках робочої поїздки до Івано-Франківської області Петро Порошенко відкрив новий міст через річку Бистриця Солотвинська на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-10. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

Попередній залізобетонний міст через річку Бистриця Солотвинська довжиною 136 метрів було повністю  зруйновано повінню у 2008 році. У тому ж році розпочали будівництво нового мосту, довшого за попередній.

Петро Порошенко нагадав, що з 2008 року 19 мостів були зруйновані повінню і ремонтні роботи не проводились. Говорячи про міст через Бистрицю, він зауважив, що «гроші виділялися та розкрадалися, а міст не будувався, аж до 2015 року».

«Кошторисна вартість була 127 млн грн. Реально цей міст побудували за 96 млн грн. Цей результат досягнуто за рахунок використання більш ефективних технологій і застосування передових механізмів щодо державних закупівель. Це є реальні механізми боротьби з корупцією», — наголосив Президент.

 

 

Також Порошенко зазначив, що дорожнє будівництво наразі є одним з головних пріоритетів у діях влади. Зокрема він згадав про механізм, завдяки якому 50% коштів, що перевищують виконання планових показників на митниці, спрямовують на будівництво доріг в тому регіоні, де їх було зібрано. «Ця програма буде гарантовано продовжуватись», — заявив Глава держави. При цьому він зазначив, що лише у 2017 році сума коштів, спрямована на дороги Прикарпаття, склала 1,3 млрд гривень.

Президент також висловив переконання, що будівництво доріг є основою для розвитку інфраструктури вздовж доріг, відзначивши, що це сприяє розвитку малого та середнього бізнесу і в цілому дає імпульс для розвитку всієї території.