СБУ викрила цех, де виготовляли контрафактний алкоголь, переробляючи омивач скла
ssu.gov.ua

СБУ викрила цех, де виготовляли контрафактний алкоголь, переробляючи омивач скла

Співробітники СБУ спільно з фіскальною службою під процесуальним керівництвом прокуратури припинили діяльність міжрегіональної організованої групи, яка налагодила розгалужену мережу з виготовлення та реалізації контрафактного алкоголю. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Правоохоронці встановили, що до угруповання входило шестеро осіб. Організатором виготовлення і збуту контрафактного алкоголю був мешканець Мелітополя. Виробничі потужності зловмисники обладнали на території Запорізької, Київської та Дніпропетровської областей. У підпільних цехах переробляли автомобільний омивач скла, з якого отримували спирт. Цей спирт потім йшов на виготовлення контрафакту під марками відомих українських брендів.

Повідомляється, що зловмисники щодоби реалізовували до двох тисяч літрів фальсифікованого алкоголю. Під час проведення обшуків правоохоронці вилучили обладнання для виготовлення контрафактного алкоголю, понад десять тонн фальсифікованого спирту, півтори тисячі літрів «паленої» горілки та коньяків різних марок, дев’ять з половиною тонн слабоалкогольних напоїв загальною вартістю майже п’ять мільйонів гривень.

Вилучена алкогольна продукція зараз на експертизі.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України.