США призупинили прийом заявок на лотерею Green Card через технічні проблеми
Flags/Flickr

США призупинили прийом заявок на лотерею Green Card через технічні проблеми

США відклали прийом заявок на Diversity Visa Lottery 2019 через технічні проблем, які виникли невдовзі після початку програми. Про це повідомляє LB.ua. 

На сайті посольства США в Еквадорі зазначається, що в силу технічних несправностей реєстраційний період DV-2019 починається заново та всі анкети, подані з 3 жовтня 2017 року, треба буде надіслати ще раз.

Новий реєстраційний період для DV-2019 відкривається завтра, 18 жовтня 2017, о 11:00 і закривається 22 листопада 2017 року.

Онлайн-реєстрація для участі в лотереї розпочалась 3 жовтня 2017 року, однак через кілька днів після початку прийому заявок процес був зупинений. Як виявилося, усі раніше подані заявки були анульовані.

«Якщо заявку подали до 18 жовтня 2017 року, то вона не зараховується. Нова анкета не буде вважатися дублікатною. Але особи, які подали більше однієї заявки протягом нового періоду реєстрації, будуть дискваліфіковані», — йдеться в повідомленні.

Всі інші вимоги до участі в лотереї залишаються незмінними.

Зазначається, що Україна входить до трійки країн-лідерів за кількістю учасників лотереї Green Card. За даними дослідницького центру Pew (Pew Research Center) у 2015 році подали заявки на отримання «зеленої карти» понад 14,4 млн людей. Лідером по кількості учасників стала Республіка Гана — 1,7 млн кандидатів, друге місце посів Узбекистан — приблизно 1,4 млн, третє місце зайняла Україна — 1,3 млн претендентів.

За кількістю переможців Україна також увійшла в топ-десятку, зайнявши восьму позицію. Протягом 2016 року українці отримали 172 Green Card.