Тисячі фанатів "Ліверпуля" скасували рейси до Києва
news.sky.com

Тисячі фанатів «Ліверпуля» скасували рейси до Києва

Близько тисячі шанувальникам футбольної команди «Ліверпуль» скасували рейси до Києва через те, що міжнародний аеропорт «Бориспіль» не зміг виділити час для посадки літаків. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на Sky News.

До Києва повинні були летіти три літаки з фанатами, проте їхні рейси було скасовано через суперечки між турфірмою та представниками аеропорту «Бориспіль» через розміри літаків.

«З глибоким співчуттям нам довелося скасувати три рейси до Києва. Через велику кількість рейсів до Києва, аеропорт «Бориспіль» не зміг виділити час для літаків», — йдеться у заяві турфірми World Choice Sports.

«Ми отримали посадкові слоти від аеропортів Ліверпуля і Манчестера і ми подали заявки на слоти в правильному порядку та строками Києву. Ще раз підтверджуємо, що це проблема у Києва», — наголосили у туроператора.

Туроператор наголошує, що було вичерпано всі можливості, щоб домовитися з аеропортом про посадку літаків. Наразі ФК «Ліверпуль» і мер Ліверпуля Джо Андерсон намагаються вирішити цю проблему.

Андерсон повідомив, що для вирішення проблеми співпрацює з мером Києва. «Кличко допоміг провести переговори із директором «Борисполя» та забронювати два часові слоти. Що станеться далі, залежить від цієї компанії, сподіваюся, вона зможе все вирішити», — написав він.