Турецька авіакомпанія пропонує безлімітний проїзний на перельоти у бізнес-класі
facebook.com/AtlasglobalUA

Турецька авіакомпанія пропонує безлімітний проїзний на перельоти у бізнес-класі

Турецький авіаперевізник Atlasglobal запропонував пасажирам оформити проїзний на необмежену кількість перельотів у бізнес-класі на рейси з 1 жовтня 2017 року до 30 травня 2018 року. Про це повідомляє avianews.com.

Компанія продає два типи проїзних: Atlasglobal Unlimited Turkey Domestic на всі внутрішні рейси в межах Туреччини вартістю в 975 доларів, та Atlasglobal Unlimited International за 3500 доларів на всі міжнародні рейси. Зокрема до міжнародних рейсів входять «Львів — Стамбул», «Запоріжжя — Стамбул» і «Харків — Стамбул», які виконує українська дочірня компанія.

«Пасажир, придбавши проїзний, зможе літати хоч кожен день на всіх власних рейсах авіаперевізника. Проте необхідно буде заплатити усі податки та збори. Їх розмір залежитиме від напрямку», — йдеться у повідомленні.

Проїзний також дозволяє отримати стандартний сервіс бізнес-класу Atlasglobal: відвідування бізнес-зали в аеропорту, збільшена норма багажу, покращене харчування і переліт у салоні бізнес-класу. Однак якщо на зворотній рейс усі квитки бізнес-класу було розкуплено, пасажир може полетіти в економ-класі.

Зауважується, що переоформити документ на іншу особу неможливо – летіти повинен пасажир, на ім’я якого від самого початку було оформлено проїзний.

Нагадаємо, що комісія Державіаслужби з видачі призначень задовольнила заявку авіакомпанії МАУ на відкриття польотів між Києвом і Гуанчжоу. Таким чином український перевізник зможе запустити другий маршрут в Китай.