У День залізничника Києвом можна буде покататися на ретропоїзді
Wikimedia Commons

У День залізничника Києвом можна буде покататися на ретропоїзді

З нагоди Дня залізничника, цієї суботи, 4 листопада кияни та гості міста матимуть можливість проїхатися столицею України на ретропоїзді. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Укрзалізниці.

Зазначається, що під час подорожі на ретропоїзді, який поведе справжній паротяг, пасажири зможуть багато дізнатися про залізничний бік столиці: побачити вантажні та пасажирські станції, локомотивні депо та історичну пам’ятку – будівлю депо Київ-Московський, яке раніше було головним для вантажних пароягів. Поїздка Київським залізничним кільцем триватиме майже дві з половиною години. За цей час потяг проїде через Петрівку, Дарницю, Видубичі.

Квитки для подорожі на ретропоїзді можна придбати в залізничних касах вокзалу або за допомогою онлайн-сервісу бронювання квитків Укрзалізниці. Вартість квитка для дорослих складає 77 гривень, для дітей – 43 гривні. Потяг відправиться 4 листопада о 13:45 зі станції Київ-Пасажирський, по завершенню святкової поїздки він повернеться на ту ж станцію.

Повідомляється, що ретропоїзд складатиметься з трьох комфортабельних вагонів з м’якими місцями для сидіння. Поведе його бригада локомотивного депо станції Сновськ, заснованого в 1873 році. Воно є базовим депо з обслуговування паротягів в Україні.

Крім того, в День залізничника для охочих працюватиме виставка історичного рухомого складу, розташована біля 14-ї колії станції Київ-Пасажирський. Тут можна буде оглянути паротяги різних серій, унікальні тепловоз ТЭ3 та електровоз ЧС4, пасажирські вагони-салони, створені в першій половині ХХ сторіччя, та спецтехніку.