У Донецькій області стартували безкоштовні курси з української мови
ГО "Український розмовний клуб "Файно"))) #УРКФайно/Facebook

У Донецькій області стартували безкоштовні курси з української мови

У Краматорську стартували безкоштовні курси з української мови для цивільного населення. Про це повідомляє Урядовий портал.

Організаторами виступили благодійники з громадської організації «Український розмовний клуб “Файно”». Ініціативу підтримали й офіцери групи цивільно-військового співробітництва ЗСУ.

«Упродовж 2 тижнів удосконалити свої навички української матимуть можливість як дорослі, так і діти різного віку. Окремо програмою курсів передбачено заняття для людей із обмеженими можливостями у місцевому Центрі реабілітації для людей з інвалідністю», — йдеться у повідомленні.

За словами організаторів, у 2017 році кількість бажаючих вивчати державну мову збільшилось майже у 4 рази в порівняні з попереднім роком. На громадських засадах курси для них проведуть кваліфіковані викладачі.

«Телефоном записалося 88 слухачів, по Інтернету — 28, з минулого року бажаючих — 27. Розклад встановлено. Всі, хто працював і не зміг прийти на відкриття, мають змогу прийти за розкладом (на УРК «Файно»), де на вас чекатимуть обдаровані та натхненні 4 викладачі», — йдеться у повідомленні на офіційній сторінці курсів у Facebook.

У програмі включені заняття для людей з різними мовними рівнями: граматика, лексика, поглиблений курс для бажаючих вивчати народні традиції, літературу тощо. Після закінчення курсу кожен слухач отримає сертифікат від Всеукраїнського комітету захисту української мови.

Після закінчення курсу планується видача сертифікатів від Всеукраїнського комітету захисту української мови для кожного слухача.