У Києві активісти розгромили АЗС

На перетині вулиць Ревуцкого і Тростянецької на будівництві скандальної АЗС в Києві невідомі розгромили автозаправну станцію, знесли паркан навколо будівництва, увірвалися на її територію, повідомляє Укрінформ.

Як повідомили у прес-службі поліції, близько 20:00, 4 жовтня, біля будівництва зібралось близько 200 осіб.

Зазначається, що перед цим місцеві жителі провели мітинг, на якому протестували проти цього будівництва. До мітингуючих приїхав начальник Дарницької поліції Сергій Чернишов, від якого місцеві жителі вимагали пояснення, чому дарницька поліція нічого не робить щодо захисту громадського порядку. Начальник повідомив, що з приводу будівництва автозаправки має бути проведена експертиза. Щодо всіх заяв громадян у поліцію він відповів, що цими справами займається прокуратура.

«На мітингу невідомі закидали його землею, після чого закидали петардами територію АЗС, знесли паркан і розгромили саму будівлю заправки. Також на місце прибув наряд поліції (20-30 поліцейських), невідомі у камуфляжі та масках і зараз на дорозі протестуючі вишикувалися у живий ланцюг. Вулицю Ревуцького перекрили 2-а машинами поліції», — йдеться в повідомленні.

Правоохоронців, які прибули на місце події, мітингувальники закидали яйцями.

«…почали ламати паркан, кидались яйцями, а потім застосували вогнегасники. Зараз ситуація більш-менш спокійна», — повідомили правоохоронці.