Злочинці обстріляли притулок для тварин "задля зняття стресу"
flickr.com/borisv

Злочинці обстріляли притулок для тварин «задля зняття стресу»

Невідомі напали на притулок для тварин у Пирогові та обстріляли з вогнепальної зброї. Вбили одного собаку. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«У 2015 році були отруєння тварин у притулку. У 2016 році було три отруєння тварин. У 2017 році було три обстріли притулку з вогнепальної зброї та одне отруєння. На початку 2018 року був обстріл тварин із вогнепальної зброї, вбивство одного собаки», — заявила президент товариства захисту тварин SOS Тамара Тарнавська під час прес-конференції.

За словами зоозахисниці, після нападу їй вдалося поговорити зі зловмисником по телефону. Свої дії він пояснив тим, що таким чином «знімає стрес і що йому ніхто не заборонить приїжджати і стріляти».

Вона повідомила, що адміністрація притулку зверталася до правоохоронних органів і надавала всі наявні дані про зловмисників, проте жодних результатів розслідувань з боку правоохоронних органів немає.

Зазначається, що у березні притулку виповниться 21 рік, раніше на цьому місці розташовувався «цех з утилізації тварин». Притулок існує на пожертви громадян Західної Європи, міжнародних організацій Західної Європи, а в останні кілька років Київська міська державна адміністрація надавала допомогу, закуповуючи корми для тварин.

За словами зоозахисниці, у зв’язку з атаками на притулок мер Києва Віталій Кличко провів зустріч із нею та главою патрульної поліції Києва Юрієм Зозулею і попросив вивчити ситуацію та проінформувати про вжиті заходи, та чи встановлено зловмисників.