У Києві презентували кампанію проти дитячого куріння
kievcity.gov.ua

У Києві презентували кампанію проти дитячого куріння

У столиці, біля будівлі КМДА, представили соціальну інформаційну кампанію, спрямовану на боротьбу та попередження куріння серед дітей та молоді. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Київської міської адміністрації.

Кампанія підтримує законопроекти №2820 та №4030а, у яких є норми, що дозволять знизити поширеність куріння серед дітей та молоді задля вбереження їх від тютюнової залежності. Крім того, у зазначених документах представлено положення щодо вирішення проблеми стимулювання продажу тютюну.

У рамках презентації провели виставку антитютюнових рекламних плакатів, які вже розмістили на столичних вулицях та в метро. За допомогою такої соціальної реклами киян хочуть застерегти від небезпечного впливу реклами та маркетингу тютюну. Зазначається, що яскраві вітрини із цигарками та ароматизовані тютюнові вироби збільшують ризик поширення куріння серед молодого населення України.

У презентації кампанії взяли участь представники столичної влади, Держпродспоживслужби та громадськості. Обличчями соціальної реклами стали відомі громадські діячі, зірки спорту та музики.