У Києві пройде українсько-німецький фестиваль
ukranews.com

У Києві пройде українсько-німецький фестиваль

9-10 вересня на Контрактовій площі в Києві пройде фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов, відповідне розпорядження вже підписав київський міський голова Віталій Кличко. Про це повідомляє прес-служба КМДА. 

Вуличний фестиваль, який відкриє Українсько-німецький рік мов, почнеться з велопробігу від Європейської площі до Подолу. Тут усі бажаючі зможуть взяти участь у найбільшому уроку німецької мови з прямою трансляцією з інших міст України.

Також у програму фестивалю входять безкоштовні мовні інтерактивні майстерні, конкурс «Європа у пазлах», гра у футбол, кулінарні майстер-класи, де можна буде приготувати і скуштувати страви німецької кухні.

Для дітей передбачено широку освітньо-розважальну програму з майстер-класами з ІТ та роботехніки, науковий пікнік від Малої академії наук України, виступи лялькового театру. У рамках фестивалю діятиме «Літературний сад» із великим вибором книжок. На гостей очікують поетичні майстер-класи з відомими літераторами.

Музичний настрій (з 19:00 кожного дня) створюватимуть німецькі гурти «Kellerkommando» та «Messer», з українського боку — «Гайдамаки» та «Жадан і Собаки в космосі».

Рік мов проводитиметься протягом 2017-2018 року та загалом включатиме в себе понад 50 культурних подій. Основними тематичними напрямами стануть популяризація вивчення німецької мови серед молодих українців та українсько-німецький літературний діалог. Упродовж цього часу саме мова та література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів і європейських цінностей.

Захід проводиться з ініціативи Німецького культурний центр «Goethe-Institut» при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні.