У Києві заборонили вигул домашніх тварин на території шкіл, дитячих садків та лікарень
Kirt Edblom/Flickr

У Києві заборонили вигул домашніх тварин на території шкіл, дитячих садків та лікарень

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до рішення «Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами в м.Києві», передає УНН з посиланням на прес-службу КМДА.

Відтепер забороняється тримання та вигул домашніх собак і котів на території дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Також під заборонену зону вигулу домашніх улюбленців підпадають території сфери охорони здоров’я: території лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги, консультативно-діагностичних та клінічних центрів.

«Дане рішення обумовлене численними усними і письмовими зверненнями, скаргами лікарів, пацієнтів, батьків та працівників освіти на безвідповідальну, байдужу та неприпустиму поведінку власників собак і котів, що вигулюють своїх домашніх улюбленців на територіях шкіл, дитсадків і лікарень. Більш того, деякі господарі ігнорують норми чинного законодавства щодо обов’язку прибирати за своїми тваринами в місцях загального користування», — заявив депутат Київради.

Нагадаємо, що за жебракування з тваринами у Києві пропонують штрафувати та забирати тварин. Електронна петиція про заборону жебракування із тваринами на вулицях столиці набрала 10266 підписів і прийнята до розгляду.