У Київраді пропонують створити зоополіцію
flickr.com/wordtotheschweiz

У Київраді пропонують створити зоополіцію

Депутати Київської міської ради звернуться до Верховної Ради України з пропозицією про створення зоополіції, яка, зокрема, займатиметься захистом тварин від жорстокого поводження. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Сьогодні під час пленарного засідання депутати Київської міської ради ухвалили рішення про звернення до парламенту з пропозицією внести зміни до закону про Національну поліцію. Зокрема йдеться про те, щоб доповнити документ пунктом про створення зоополіції.

Зазначається, що наразі можливість створення такої окремої структури не передбачена українським законодавством та потребує додаткової регламентації нормативно-правовими актами України.

“З метою захисту домашніх та безпритульних тварин від жорстокого поводження та попередження нападів агресивних тварин на людей, якраз і необхідно створити зоополіцію. Зазначу, що відповідне рішення підготовлено у відповідь на електронну петицію, яка пропонувала створити окрему службу, що захищатиме тварин”, — наголосив автор рішення, депутат Київради Костянтин Яловий.

Пропозицію про звернення до Верховної Ради щодо створення нової структури підтримали 77 депутатів.