У Львові 56 осіб отруїлися рибою
hazeltsoi / Flickr

У Львові 56 осіб отруїлися рибою

56 людей, серед яких 7 дітей, отруїлися після вживання риби, придбаної на Привокзальному ринку Львова. 52 особи госпіталізовані.  Дані зафіксовано станом на ранок понеділка, 25 вересня. Про це повідомляють у департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.

«Станом на 6:00 25 вересня всього потерпілих 56 осіб, в тому числі 7 дітей, з них госпіталізовано 52 особи, в тому числі 6 дітей, 4 особи, в тому числі 1 дитина, відмовились від госпіталізації (амбулаторне лікування). Стан 14-ти осіб – наближений до важкого, всі інші – в стані середньої важкості», — йдеться у повідомленні.

Причину спалаху кишкової інфекції досі не встановили, оскільки результати лабораторних досліджень ще не готові. Медики припускають, що причиною став сальмонельоз. Це найбільший спалах кишкової інфекції у Львові цього року.

У департаменті зазначили що, з вечора 22 вересня до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні почали госпіталізовувати людей із діагнозом «гостра кишкова інфекція». Усі постраждалі вживали скумбрію гарячого копчення, придбану 21 вересня в одному із торгових кіосків на ринку Привокзальному ринку.

Виявилось, що продавчиня напередодні купила 25 кг замороженої риби і в домашніх умовах її вудила. Поліція уже порушила кримінальне провадження у цій справі.