У Львові пройде 24-й "Форум видавців"
facebook.com/lviv.bookforum

У Львові пройде 24-й «Форум видавців»

З 13 по 17 вересня у львівському Палаці мистецтв та інших локаціях міста пройде 24-й щорічний «Форум видавців у Львові», який організатори називають «найбільшим книжковим та літературним заходом Центрально-Східної Європи». За 5 днів львів’яни та гості міста зможуть відвідати понад 1000 культурних та освітніх подій, повідомляє офіційний сайт фестивалю. 

«Фокусна тема 24-го форуму – Точка творення.  Форум видавців у Львові від самого початку був місцем, де творилося щось нове: книги і видавці, тексти і автори, цінності й сенси. Зараз світ дуже змінився, і ми разом спробуємо зрозуміти час, в якому живемо, щоб стати точкою творення для світу майбутнього», – підкреслює президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

Як пояснює програмний директор заходу Софія Челяк, основна мета цьогорічного фестивалю — створити платформу для комунікації, яка в майбутньому допоможе зародженню абсолютно нових бачень. Вона додає також, що пошук нових ідей є абсолютно зрозумілим у сучасному світовому контексті, бо вони стають дзеркалом, а подекуди і рушієм змін у суспільстві.

У якості гостей Форум відвідає низка європейських письменників, зокрема Філіп Сендс, Генрі Марш, Карл-Маркус Ґаус, Пітер Фогтдаль, Дубравка Угрешич, Каталін Доріан Флореску та інші, загалом біля 60 авторів із 25 країн світу.

 

До програми фестивалю входить велика кількість подій різноманітного спрямування. Бажаючі зможуть потрапити на презентації декількох освітніх проектів і відвідати лекції на літературну та видавничу тематику. В рамках форуму пройдуть численні поетичні читання, презентації книжок та автограф-сесії низки українських та іноземних письменників, зокрема Юрія Винничука, Володимира Єшкілєва, Ніки Нікалео, Арі Покка, Бориса Херсоньского та багатьох інших.

Також заплановано спеціальні заходи для дітей — від презентацій книжок до лекцій та майстер-класів, дискусії на теми, пов’язані з теорією та практикою літературної діяльності, і навіть виїзний прямий ефір Громадського. Детальніше з програмою 24-го Форуму видавців можна ознайомитися на офіційному сайті заходу.