У Вінниці через грип запровадили карантин в усіх школах міста

На Вінниччині з 31 січня у всіх школах запровадили карантин. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Вінницької міськради.

«Для запобігання поширенню грипу та ГРВІ серед вінницьких дітей, призупиняється навчання у всіх школах Вінниці. Вимушені канікули розпочинаються  з 31  січня і триватимуть по 6 лютого», — йдеться в повідомленні.

За даними департаменту охорони здоров’я в місті з початку епідемічного сезону зареєстровано 38 836 випадків захворювань на грип та ГРВІ. З них – 22 728 діти до 18 років, що становить 59%.

Зазначається, що протягом останнього тижня за медичною допомогою звернулось 2 733 людини, з них 1 840 дітей. Це складає 67,3%.

«Поступове підвищення рівня захворюваності відмічається починаючи з 2-го тижня поточного року. Так, за 2-й тиждень звернулись за медичною допомогою з приводу респіраторних захворювань 1878 вінничан, з яких діти складали 57,2%, за 3-й тиждень зареєстровано 2287 захворілих, з яких 60,8% діти. Темп приросту всього склав 14%, по дитячому населенню – 71%», — розповіли у міськраді.

Таким чином для запобігання епідемічного поширення грипу та ГРВІ серед дитячого населення міста, було прийнято рішення призупинити навчальний процес в загальноосвітніх навчальних закладах міста з 31 січня поточного року.

Окрім того, як повідомляє «Панорама Мукачева», у зв’язку з високим рівнем реєстрації захворювань ГРВІ серед школярів та дітей дошкільного віку вирішено припинити роботу загальноосвітніх, дошкільних та мистецьких закладів на період з 1 по 16 лютого 2018 року у Виноградівському районі Закарпатської області.

Щодо Берегівського району, то місцева райдержадміністрація вирішила запровадити карантин ще в п’ятницю, 26 січня, але почав він діяти з понеділка, 29 січня. У цьому районі дитячі навчальні заклади не працюватимуть до 9 лютого.