У Вінниці вперше пройде фестиваль вуличної їжі
facebook.com/vinnytsiafoodweekend

У Вінниці вперше пройде фестиваль вуличної їжі

На цих вихідних, 7 та 8 жовтня, у Вінниці пройде перший місцевий фестиваль вуличної їжі. 

Гастрономічний фестиваль пройде у Центральному міському парку. Він почнеться о 12:00 цієї суботи. Вхід буде вільним для всіх охочих.

«7-8 жовтня зустрічай перший Vinnytsia Food Weekend! Бургери та мідії, равіолі та круасани, кава та проковтни-язик-напої. Найкраща їжа під якісну музику — у найкращому місті для життя!», — зазначається на офіційній сторінці заходу у Facebook.

Як повідомляють організатори вінницького фестивалю вуличної іжі, вони планують, що загалом участь у заході візьмуть 60 учасників. Частину вони вже відібрали. Приблизно половина з них — локальні виробники, решта приїдуть на фестиваль з інших регіонів України.

Організатор заходу Влад Сівак наголошує, що в Україні є бренди вуличної їжі, які він дуже хотів би побачити у Вінниці, і з ними наразі активно ведуться переговори.

Також для гостей фестивалю підготували розважальну програму. Окрім їжі та напоїв, будуть дитяча зона та зона відпочинку, а також музична сцена. Музичним хедлайнером заходу стане київський інді-електро-поп гурт KADNAY.