У жовтні Укрпошта запускає послугу SmartBox по всій країні
facebook.com/ukrposhta

У жовтні Укрпошта запускає послугу SmartBox по всій країні

У червні цього року Укрпошта в тестовому режимі запустила послугу SmartBox, спеціально розроблену для сегменту малого та середнього бізнесу. З 1 жовтня сервіс SmartBox стане доступний на всій території України. Про це повідомляє прес-служба Укрпошти.

Як зазначається в повідомленні, з початку жовтня скористатися послугою можна буде більш ніж у 1000 відділень Укрпошти по всій країні. Відділення продаватимуть SmartBox і прийматимуть їх для відправлення. Доставку планується здійснювати до будь-яких населених пунктів країни без винятку.

«Укрпошта SmartBox» – аналог популярного в багатьох країнах поштового сервісу FlatRate («Єдиний Тариф»). Він дає можливість оплатити, упакувати і оформити відправлення, не виходячи з дому чи офісу. Адже саме на максимальне спрощення процесів, економію часу та коштів орієнтовані сьогодні нові тренди в логістиці. Відтепер час перебування наших клієнтів у відділенні Укрпошти для оформлення SmartBox-відправлень може займати всього хвилину або декілька: саме стільки часу необхідно оператору для того, щоб просканувати посилки», – повідомив в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський.

Зазначається, що послуга початково була передбачена для представників малого та середнього бізнесу, які продають товари онлайн і часто надсилають їх поштою. Використання SmartBox дозволяє спростити процес оформлення посилок і зекономити час.

Сервіс передбачає купівлю фірмового пакування SmartBox (10, 20 або 50 коробок необхідного розміру) з подальшою оплатою замовленої кількості відправлень за пільговою ціною. Далі клієнт формує на власний розсуд посилки за принципом «все, що вміщується», без зважування чи замірів. Посилки реєструються онлайн, в особистому кабінеті Укрпошти, на кожну з них віправник отримує штрихкодовий ідентифікатор. Посилку можна відправити у поштовому відділенні поза чергою, без додаткового оформлення чи оплати. На вибір пропонуються чотири варіанти розмірів коробок – від XS до L.

Повідомляється також, що кур’єрську доставку коробок можна буде замовити в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові. Для замовлень від 40 коробок SmartBox діятиме безкоштовна кур’єрська доставка.