Українські студенти зможуть стажуватися у Канаді
U.S. Dept of State/Flickr

Українські студенти зможуть стажуватися у Канаді

Як повідомляє УНН, відтепер українські студенти зможуть брати участь у дослідницькому стажуванні в Канаді у межах програми Mitacs Globalink Research Internship. Урочиста церемонія відкриття пройшла в Києві, у Національному музеї Тараса Шевченка. 

Кожного року 35 учасників, що пройшли попередній відбір, протягом 3 місяців з травня до вересня стажуватимуться під керівництвом викладачів канадських університетів.

Дослідження плануються з різних наукових дисциплін: інженерних, технічних, математичних, гуманітарних та соціальних. Зазначається, що студенти зможуть обрати до 7 дослідницьких проектів.

«Сьогодні Україна приєдналася до такої цікавої та корисної програми, учасниками якої вже є студенти з 9 країн світу, зокрема, Австралії, Франції, Німеччини. Програма є дуже важливою для українських студентів, адже вони зможуть отримати та покращити компетентності в дослідницькій діяльності, а також відчути чудову атмосферу та культуру Канади», – зазначив під час урочистої церемонії заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба. 

Більш ніж 60 університетів Канади є доступними для даної програми стажування. Програма  включає переліт, стипендію, медичне страхування та можливість відвідування заходів з професійного розвитку.