В Дніпрі турок організовував секс-тури в Україну за участю неповнолітніх
Нацполіція

В Дніпрі турок організовував секс-тури в Україну за участю неповнолітніх

У Дніпрі поліція затримала 40-річного громадянина Туреччини, який організовував для своїх співвітчизників секс-тури в Україну. Про це повідомляє Нацполіція Дніпра.

40-річний громадянин Туреччини організував у Дніпрі «бізнес» із надання сексуальних послуг іноземцям. Для цього орендував будинок та завербував для занять проституцією молодих дівчат. Клієнти прибували до Дніпра у вихідні дні.

«Співробітники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, провели обшук в орендованому будинку. Тут перебувало 3 клієнти — громадяни Туреччини – та 4 повії, три з яких є неповнолітніми. З місця події вилучені гроші, мобільні телефони та інші речові докази», — йдеться у повідомленні.

Також встановлено, що влітку підозрюваний також вивіз одну з дівчат до Туреччини для сексуальної експлуатації.

Громадянину Туреччини вручена підозра у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини), на даний момент його взято під варту.

Також вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч. 2,3 ст. 303 (сутенерство, або втягнення особи в заняття проституцією). Підозрюваному загрожує до 12 років позбавлення волі.