В Комітеті ВР з питань охорони здоров’я не підтримали концепцію медичних закупівель

Комітет верховної Ради з питань охорони здоров’я не підтримує ухвалену урядом Концепцію реформування механізмів публічних закупівель лікарських засобів та медичних виробів та просить уряд переглянути цей документ. Як повідомляє УНН, таке рішення ухвалив комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я.

«Комітет охорони здоров’я не підтримує концепцію, запропоновану Урядом, вважає що міністерство охорони здоров’я повинно бути позбавлене закупівельних функцій і переглянути дану концепцію», — зазначила Ольга Богомолець.

Також вона повідомила про направлення комітетом на ім’я Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана листа, в якому буде висловлена незгода із ухваленою урядом концепцією.

Ольга Богомолець також розповіла, що була присутня на засіданні Кабінету міністрів, де представники міністерства інформували про величезну економію, досягнуту завдяки міжнародним закупівлям. Вона зауважила, що «це не відповідає дійсності, адже медикаментів немає». На засіданні також внесли пропозицію про створення Національної закупівельної агенції.