В Одесі, Києві та Львові може з’явитися туристична поліція
facebook.com/UA.National.Police

В Одесі, Києві та Львові може з’явитися туристична поліція

Проект створення в Україні туристичної поліції в Одесі, Львові та Києві був ініційований одеситами за підсумками курортного сезону і серії злочинів відносно іноземних громадян і зараз він допрацьовується на державному рівні, повідомляє  «Інтерфакс-Україна» з посиланням на начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області Дмитра Головіна. 

Головін зазначив, що ідея проекту полягає у тому, щоб з 1го травня по 15 вересня туристична поліція працювала не тільки на реагування на злочини та їх розкриття, а й на надання сервісних послуг. Поліцейських планують оснащити максимальною кількістю технічних засобів.

Така поліція, усунувши злочинність в курортних районах, буде сприяти зростанню привабливості цих міст для туристів. Відповідно збільшаться інвестицій у туристичну галузь.

Начальник Нацполіції також нагадав, що запуск велопатрулів у курортних районах Одеси знизив рівень злочинності на 60%.

Дмитро Головін повідомив також про позитивну динаміку щодо зниження кількості злочинів. Цього року було скоєно на 5 тисяч злочинів менше, ніж минулого.

Він додав, що цього року Нацполіція розкрила на 96% злочинів більше у порівнянні з показніками минулого року —  майже 7 тисяч на даний момент.