Відомий український режисер Леонід Кантер наклав на себе руки
facebook.com/leonid.kanter

Відомий український режисер Леонід Кантер наклав на себе руки

На хуторі Обирок Борзнянського району Чернігівської області знайшли тіло відомого режисера, продюсера, мандрівника і письменника Леоніда Кантера. Поліція Чернігівщини відкрила кримінальне провадження.

«На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції, яка на місці події виявила труп чоловіка з наскрізним вогнепальним поранення в щелепу. Поряд  з тілом правоохоронці виявили зброю», — йдеться у повідомленні поліції.


Хоча в повідомленні поліції не наводиться ім’я загиблого, факт загибелі Кантера підтвердила його колега Катерина Мізіна.

Леоніду Кантеру на момент вчинення самогубства було 36 років. Крім зброї, на місці поліція також знайшла передсмертну записку.

«Чоловік мав смертельне поранення в щелепу. Характер поранення та передсмертна записка вказують на те, що це було самогубство», — сказав речник поліції області Сергій Бриль.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження та перевіряються всі обставини події.

facebook.com/leonid.kanter

Леонід Кантер — відомий український продюсер, режисер, мандрівник та письменник. Народився в Києві 27 липня 1981 року. У 2003 році заснував кіностудію «Лізард філмс», яка зняла близько 50 короткометражних, кілька повнометражних та документальних стрічок. Воював добровольцем в АТО. Режисер фільму «Міф» про Василя Сліпака, оперного співака та учасника бойових дій, який загинув на Донбасі. Також створив фільми «Добровольці Божої чоти» про війну на Донбасі, «Війна за свій рахунок» та ін.

Створив мистецький хутір Обирок на Чернігівщині — творче поселення, де збирав друзів з усього світу, організовував фестивалі, мистецькі заходи, творчі школи та народні свята. Зокрема, фестиваль «Хліб своїми руками» та перший афроетнічний фестиваль «Мама Африка».

1 червня 2018 року Кантер писав у Facebook, що його команда працює над створенням нового фільму.

«Це буде захоплююча пригодницька стрічка «Людина з Табуретом», — написав режисер.