Відтепер усі питання тестів із ПДР у вільному доступі
Головний сервісний центр МВС / Fecebook

Відтепер усі питання тестів із ПДР у вільному доступі

Сервісні центри МВС вперше оприлюднили усі питання нових тестів із правил дорожнього руху. Про це повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС. 

«Від сьогодні кожен охочий може безперешкодно підготуватися до складання теоретичного іспиту з ПДР для отримання посвідчення водія у сервісних центрах МВС. На сайті Головного сервісного центру МВС оприлюднили нові питання тестів з варіантами відповідей, усі їх можна завантажити безкоштовно за посиланням», – йдеться у повідомленні.

 

На сайті доступний безкоштовний онлайн-тест, за допомогою якого можна перевірити свої знання правил дорожнього руху. Тест повністю відтворює умови складання теоретичного іспиту: за 20 хвилин потрібно дати відповіді на 20 запитань. Різниця лише в тому, що кількість спроб для проходження необмежена. Для кожного нового тесту перелік питань система генерує рандомно. Щоб скористатися тестом, потрібно попередньо зареєструватися на сайті.

«Новий сервіс викликав бум зацікавлення тисяч людей: за 2 місяці на сайті зареєструвалося 40 425 громадян. Загальна кількість спроб скласти тест – 926 519, з них успішна кількість спроб – 251 668. Нові питання тестів з ПДР та вільний доступ до них – важливий перший крок у площині змін процесу складання іспиту для отримання посвідчення водія. Другим стане запровадження фото- та відеофіксації практичної частини складання іспитів», – заявив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Оновлені питання до тестів презентували та запустили 1 липня 2017 року. Це стало важливим кроком до впровадження якісних стандартів складання іспитів для отримання посвідчень водія. Нові питання категоризовані, актуалізовані, сформульовані просто та логічно. У них виключена можливість двох правильних відповідей. Текст питань супроводжується зрозумілими ілюстраціями.