"Воскреслий" Бабченко тролить російські ЗМІ: $30 тисяч на рахунок "Правого сектора"

«Воскреслий» Бабченко тролить російські ЗМІ: $30 тисяч на рахунок «Правого сектора»

Раніше «воскреслий» після спецоперації СБУ російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко заявив, що готовий дати ексклюзивне інтерв’ю ЗМІ за $50 тисяч. За словами Бабченко, першими на пропозицію відгукнувся телеканал «Росія», запропонувавши йому гроші, навіть не торгуючись.

Тоді Бабченко дав категоричну відповідь головному пропагандистському каналу РФ:

«Так от, друзі мої, якщо ви досі так нічого і не зрозуміли, скажу вам простими словами — пропозиція тільки для ЗМІ, а не для бл**ських пропаганд**ів. А на ваш телеканал я, безумовно, обов’язково приїду. Тільки пізніше. І на «Абрамсі» (бойовий танк, — ред.). І не для інтерв’ю», – написав він.

Зараз Аркадій Бабченко оприлюднив листування з представником пропагандистського телеканалу НТВ. На скріншоті листування видно, як журналіста просять дати інтерв’ю за меншу суму, ніж$50 тисяч, про які заявляв Бабченко після інсценування вбивства.

У відповідь на повідомлення пропагандистки Бабченко пропонує перевести$30 тисяч на рахунок «Правого сектора» з поміткою «На тепловізори».

В коментарях підписники запитують про подальші дії Бабченка, якщо пропагандисти таки погодяться на пропозицію. На що Бабченко відповів, що здасть їх за фінансування тероризму, оскільки «Правий сектор» в РФ назвали екстремістською організацією.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що «вбивство» російського журналіста виявилося інсценуванням в рамках спецоперації СБУ.