Всеукраїнська асоціація по неврології та рефлексотерапії розпочала новий освітній проект
facebook.com/www.neurology.world

Всеукраїнська асоціація по неврології та рефлексотерапії розпочала новий освітній проект

Минулими вихідними розпочав свою роботу новий проект «Неврологічний GRAND ROUND (відео-тренінг за Європейським досвідом)», започаткований в Україні Громадською асоціацією Всеукраїнська асоціація по неврології та рефлексотерапії.

Neurology Grand Rounds — це 3-х годинні медичні освітні семінари, які Всеукраїнська асоціація по неврології і рефлексотерапії в Україні проводить двічі на місяць. Вони охоплюють широке коло клінічних та наукових тем. Заняття складаються зі спеціальних лекцій викладачів і запрошених доповідачів, визнаних на національному рівні у своїй галузі знань. Це важливий інструмент висвітлення медичних проблем та дієвих напрямків лікування конкретних пацієнтів для аудиторії лікарів, наукових співробітників та студентів-медиків.

Всеукраїнська асоціація по неврології і рефлексотерапії

Grand Rounds спрямовані на допомогу лікарям та іншим фахівцям охорони здоров’я, вдосконалення їх знаннь у важливих сферах, які часто залишаються поза основною практикою лікарів. У багатьох клініках світу є свої спеціалізовані, часто щотижневі, Grand Rounds. Такі зустрічі мають на меті представити загальну тенденцію, в тому числі багаторічний досвід роботи з пацієнтами, новітні дослідження і лікування різних патологій. Заняття відкриті для всього медичного професійного співтовариства.

В Україні вперше Grand Rounds в області неврології стала проводити Всеукраїнська асоціація по неврології і рефлексотерапії (глава асоціації — доктор медичних наук, професор Свиридова Наталя Костянтинівна). З 2016 року в Києві і в багатьох містах України Grand Rounds знайшли широкий позитивний відгук серед лікарів. Після завершення Grand Rounds учасники набувають всебічного досвіду у клінічній неврології і у фундаментальних дослідженнях неврології, та отримають сертифікати.