З 1 вересня в Києві швидка запрацює по-новому
Вікна

З 1 вересня в Києві швидка запрацює по-новому

З 1 вересня невідкладна медична допомога столиці працюватиме в новому форматі. Про це заявила директор Департаменту охорони здоров’я Києва Валентина Гінзбург, повідомляє прес-служба міської влади.

Зміни пов’язані з тим, що з 1 вересня бригади невідкладної медичної допомоги переходять у підпорядкування Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф.

Зокрема, всі виклики прийматиме фахівець, який здатний миттєво зорієнтуватися, чи необхідна «невідкладна допомога» або потрібно направити «швидку», повідомила Валентина Гінзбург.

Крім того, за її словами, з’явиться контроль за викликом, оскільки буде вестися аудіозапис всіх розмов із диспетчером Центру екстреної медичної допомоги, а номер абонента буде автоматично ідентифікуватися.

«Тож ми сподіваємося значно знизити кількість скарг киян із приводу некоректності медиків чи того, що виклик відмовлялися приймати», — пояснила директор департаменту.

Щоб викликати додому невідкладну допомогу, досить буде набрати номер «103». Відпадає необхідність дізнаватися і пам’ятати семизначний номер «швидкої» свого району.

Гінзбург також зазначила, що надання невідкладної медичної допомоги щодня здійснюється сімейними лікарями, педіатрами та терапевтами з 8:00 до 20:00 в будні і з 9:00 до 15:00 у вихідні та святкові дні.