За півроку в ДТП загинуло 64 дитини: поліція хоче зробити покарання жорсткішим

За півроку в ДТП загинуло 64 дитини: поліція хоче зробити покарання жорсткішим

Лише за перше півріччя 2018 року року в дорожньо-транспортних пригодах на дорогах України загинули 64 дитини. Таку страшну статистику наводить речник Національної поліції Ярослав Тракало на своїй сторінці у Facebook.

За словами речника Нацполіції, лідерами цього антирейтингу два останні роки залишаються п‘ять областей: Запорізька, Луганська, Миколаївська, Херсонська та Київська.

«Ще 1694 неповнолітні – були травмовані», – зазначає він.

«У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року поліції вдалося дещо знизити показник смертності неповнолітніх на наших дорогах — на 9,9%. Найперше – завдяки оперативно-профілактичним відпрацюванням та превентивній роботі», – вказує Тракало.

«Попри інформаційну кампанію, яку щороку проводить Нацполіція через ЗМІ та зовнішню рекламу, вже очевидним є те, що поліція повинна мати вагоміші важелі впливу на порушників ПДР», – наголошує Тракало.

За його словами, інакше навіть найбільш законослухняні громадяни, діти, щодня виходячи на вулицю, наражають себе на небезпеку стати жертвою водіїв-порушників.

Раніше Володимир Гройсман заявив, що проситиме Верховну Раду розглянути в перші пленарні тижні 9-ї сесії пакет законопроектів щодо безпеки на дорогах, зокрема щодо посилення відповідальності за правопорушення.

Крім того, поліція додатково залучить ще 54 екіпажі патрульної поліції для кращого контролю на дорогах.