За жебракування з тваринами у Києві пропонують штрафувати та забирати тварин
Art Crimes / Flickr

За жебракування з тваринами у Києві пропонують штрафувати та забирати тварин

Електронна петиція про заборону жебракування із тваринами у Києві набрала 10266 підписів і прийнята до розгляду. Про це повідомляє zn.ua.

«Київський міський голова Віталій Кличко уже доручив постійній комісії Київради з питань екологічної політики, а також профільним заступникам голови КМДА і виконавчому органу Київради (КМДА) розглянути електронну петицію в установленому порядку» — йдеться у повідомленні.

Яніна Ренк, авторка петиції, запропонувала заборонити використання тварин для жебракування в усіх громадських місцях. За її словами, поліція у таких випадках некомпетентна, тому потрібно повністю заборонити жебракування з тваринами.

«В разі порушення застосовувати адміністративне покарання (високий штраф) і примусове вилучення тварин, які знаходяться в незадовільному стані здоров’я» – запропоновано у тексті петиції.

Нагадаємо, нещодавно постійна комісії Київської міської ради з питань екологічної політики підтримала проект рішення «Про припинення розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території міста Києва».