Завтра у київському парку Шевченка пройдуть Наукові пікніки
facebook.com/ScientificFun

Завтра у київському парку Шевченка пройдуть Наукові пікніки

Завтра, 23 вересня, у столичному парку Шевченка з 11:00 до 17:00 пройде фестиваль Наукові пікніки. Про це повідомляють у Facebook організатори заходу.

«Вже вшосте науковці, викладачі, вчителі, мейкери, учні та студенти вийдуть на вулицю, щоб показати, що наука цікава. Більше 40 команд експериментаторів будуть вражати наукою Киян та гостей столиці», — зазначається на сторінці фестивалю.

Організатори повідомляють, що подія пройде за підтримки Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шевченківського району, Київського молодіжного центру та компанії Дніпролаб.

Наукові пікніки в Україні — ініціатива, спрямована на популяризацію науки. З 2013 року фестиваль проходить щорічно у парках, скверах чи на площах різних міст країни у вересні й травні. На пікніках спеціалісти, науковці, ентузіасти діляться своїми знаннями з глядачами. Зазначається, що заходи спрямовані не на теоретичну освіту, а на практичні підходи. Гостей намагаються захоплювати, розважати і надихати.

«На пікніках не подаємо теорію, а захоплюємо, розважаємо, розкриваємо таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки. Показуємо, що наука буквально усюди навколо нас», — повідомляють організатори фестивалю.

Автори проекту називають його метою популяризацію науки серед молоді: дітей, школярів, студентів, молодих батьків. Вони підкреслюють, що минулого року Наукові пікніки в 10 містах відвідало близько 120 тисяч дітей з батьками та студентів. Участь у заходах були науково-дослідні інститути, технологічні та наукові стартапи, наукові гуртки, а теми демонстрацій охоплювали дослідження з хімії, біології, медицини, фізики, історії, філології, робототехніки, інженерії.