Данська супермодель допомагає постраждалим від війни на Донбасі
instagram.com/helenachristensen/

Данська супермодель допомагає постраждалим від війни на Донбасі

Данська супермодель і фотограф Гелена Крістенсен займається збором коштів для допомоги людям, які залишилися без житла через війну на Донбасі. Про це повідомляє «Голос Америки».

Крістенсен опублікувала на своїй сторінці в Instagram посилання на кампанію збору коштів для будинку престарілих в Україні. Організатори благодійної акції намагаються допомогти людям похилого віку, що втратили домівки внаслідок війни на сході України.

Також повідомляється, що у березні 2017 року модель відвідала Україну в рамках співпраці з УВКБ ООН — агенцією ООН у справах біженців. Вона зустрілася з внутрішньо переміщеними людьми. Гелена Крістенсен використовує свою фотографічну творчість, аби розповідати історії і надавати сили голосам переміщених людей, зазначається на сайті УВКБ ООН.

Ділячись своїми спостереженнями й роздумами, викликаними поїздкою в Україну, вона зазначила: «Старі люди можуть бути так легко забуті та занедбані, особливо в надзвичайних ситуаціях. Моя місія полягає в тому, щоб нагадати світові, що ці стійкі старі чоловіки і жінки терміново потребують і заслуговують на нашу допомогу, щоб відновити свої домівки».

У рамках збору коштів, якому сприяє Гелена Крістенсен, вже залучено більше 27 тисяч доларів. Ці кошти стали першим внеском на відкриття будинку для внутрішньо переміщених людей похилого віку.