Екс-футболіст «Динамо» Каха Каладзе переміг на виборах мера Тбілісі

Кандидат від «Грузинської мрії», колишній футболіст київського «Динамо» та чинний віце-прем’єр і міністр енергетики Грузії Каха Каладзе, переміг на виборах мера Тбілісі. Про це повідомляє Новини-Грузія посилаючись на результати екзит-полів.

Після обробки 100% бюлетенів з 737 виборчих дільниць, ЦВК Грузії оголосили про перемогу кандидата «Грузинської мрії» Каха Каладзе на виборах мера Тбілісі. За Каладзе проголосували понад 203 тисяч осіб, що становить 51,06% голосів.

Загалом у столиці Грузії зареєстровано 943 тисяч 423 виборців, проте у виборах взяли участь лише 43,4% — близько 410 тисяч чоловік.

Друге місце посів незалежний кандидат Олександр Елісашвілі, який набрав 17,46% голосів. Кандидат колишньої правлячої партії «Єдиний національний рух» Зачервона Удумашвілі набрав 16,53% голосів.

21 жовтня в Грузії пройшли вибори 64-х мерів міст і районів, а також депутатів в 64 сакребуло — муніципальні законодавчі органи. Мери і депутати обираються шляхом прямого загального голосування на чотири роки.