Фільм «Січень – Березень» українського режисера покажуть у Бразилії
UGLY / Facebook

Фільм «Січень – Березень» українського режисера покажуть у Бразилії

Фільм режисера Юрія Речинського «Січень — Березень» відібрали до конкурсної програми одного з головних кінофестивалів Латинської Америки, який пройде у Сан-Паулу. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

«Січень — Березень» (міжнародна назва «Ugly») — це художній дебют Речинського, відомого своєю документальною стрічкою «Хворісукалюди».

На бразильському кінофестивалі його фільм змагатиметься у конкурсній програмі «Нові режисери».

Драму спільного виробництва України та Австрії знімали у Кривому Розі та Відні. У зйомках брала участь європейська акторка Марія Гофштеттер, а також українські актори — Лариса Руснак, Валерій Бассель та Влад Троїцький.

Музику до фільму написав український композитор Антон Байбаков.

Українським виробником фільму є компанія продюсера Максима Асадчого «Пронто Фільм», яка зараз працює над дитячим фентезі Анатолія Матешка «Фокстер & Макс». З австрійського боку виробництвом фільму займалися Novotny Filmproduktion у співпраці з Ulrich Zeidl Filmproduktion.

Фінансову підтримку надали Державне агентство України з питань кіно та Австрійський кіноінститут та телеканал ORF (Австрія).

Світова прем’єра фільму «Січень — Березень» відбулася на кінофестивалі у Роттердамі, а українська прем’єра — у міжнародній конкурсній програмі Одеського кінофестивалю.