Google офіційно випустила Android 8.0 Oreo
android.com

Google офіційно випустила Android 8.0 Oreo

Символ чорно-білого печива «Oreo» обіграли в офіційному релізі компанії, пов’язавши його з сонячним затемненням в США.
Як повідомляє Android Developers Blog, фінальну версію системи зможуть оцінити користувачі Android Open Source Project, Android Beta. Також нова прошивка проходить фінальну стадію тестування на пристроях Nexus і Pixel.

Forbes в обзорі нової операційної системи виділили найважливіші особливості Oreo.

Головним нововведенням є режим Picture-In-Picture (картинка в картинці). Будь-яке відео можна бачити як невеликий екран. Його можна вільно переміщувати дисплеєм, одночасно працюючи з іншими додатками.

У Android 8.0 змінить спосіб обробки фонових процесів, обмеживши фоновову активність додатків. Таким чином розробники намагаються збільшити час автономної роботи пристроїв.

З новим ПО не прийдеться запам’ятовувати довгі паролі, залишаючись при цьому в безпеці у роботі в інтернеті. Фреймворк Autofill дозволяє додаткам простіше синхронізувати паролі, коли користувачі підключають їх на нових пристроях.

В Android 8.0 Oreo були перемальовані всі наявні емодзі і додані 60 нових.

Користувач також може сам вибирати форму для іконок з п’яти варіантів. Доступне «розумне» виділення тексту Smart Text Selection, здатне розрізняти номери телефонів, адреси електронної пошти і таке інше.