Кувейт зацікавився перспективними модифікаціями нового українського транспортного літака Ан-178
facebook.com/antonov.company

Кувейт зацікавився перспективними модифікаціями нового українського транспортного літака Ан-178

Кувейт виявляє інтерес до перспективних модифікацій нового українського транспортного літака Ан-178 вантажопідйомністю 18 тонн розробки та виробництва ДП «Антонов». Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Кувейтський військових, зокрема, зацікавила можливість експлуатації літака на непідготовлених аеродромах у пустелі», — йдеться в повідомленні.

Як повідомили в прес-службі, під час показу в Кувейті Ан-178 виконав демонстраційний політ для ВПС Кувейту над пустелею.

Зазначимо, що Ан-178 створюється на заміну Ан-12. За оцінками фахівців, в окремих регіонах також може стати сучасною заміною американському С-160. Літак має змінену форму фюзеляжу, рампу для навантаження і вивантаження габаритних вантажів і здатний перевозити до 18 тонн вантажу, зокрема великовантажні морські контейнери 1С.

«У виробничій кооперації за програмою Ан-178 задіяно близько 200 компаній з 15 країн. Сьогодні ДП «Антонов» просуває програму Ан-178, зокрема в країнах Близького Сходу і Середньої Азії: інтерес до нового українського транспортникові вже підтвердили ОАЕ, КНР і Азербайджан», — зазначається в повідомленні.

Прем’єрний показ Ан-178 відбувся на Le Bourget-2015 (Париж, Франція), де новий український транспортник став одним з головних подій, а також на регіональній Dubai Air Show-2015 (ОАЕ), і демонструвався на статичній стоянці.

ДП «Антонов» — провідний український розробник і виробник авіатехніки, визнаний світовий лідер у ніші транспортних літаків самого широкого призначення. За рішенням уряду з 2015 року ДП «Антонов» входить до держконцерну «Укроборонпром».