МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздки до Єгипту
flickr

МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздки до Єгипту

Міністерство закордонних справ України не рекомендує українцям відвідувати Єгипет через складну безпекову ситуацію в країні. 

Парламент вкотре продовжив режим надзвичайного стану в Єгипті на три місяці. В умовах надзвичайного стану в країні діють посилені заходи безпеки в аеропортах, готелях, місцях знаходження релігійних святинь і культових споруд, курортних зонах і прилеглих до них пляжних смугах.

Також збройні сили та МВС Єгипту проводять антитерористичну операцію “Синай-2018” у північній і центральній частинах Синайського півострова, дельті Нілу та в Західній пустелі Єгипту.

Тож, при плануванні подорожі до Єгипту враховувати режим надзвичайного стану в країні, а також ситуацію з проведенням у країні антитерористичної операції.

Зважаючи на складну безпекову ситуацію, тим громадянам, які перебувають в Єгипті, категорично не рекомендується здійснювати поїздки і перебувати на півночі та в центральній частині Синайського півострова, а також у пустельних районах на захід від долини ріки Ніл.

У разі перебування в курортних місцях Єгипту, рекомендуємо виявляти підвищену увагу та обережність, утримуватися від виїзду за межі місць організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки. У випадку нагальної необхідності виїзду за межі місць організованого відпочинку, громадянам необхідно повідомляти про це адміністрацію готелю, рідних або представників туроператора.