МЗС України попереджає громадян про активізацію вулкану Агунг на Балі
Lisa Cyr/Flickr

МЗС України попереджає громадян про активізацію вулкану Агунг на Балі

Міністерство закордоних справ попереджає подорожуючих громадян України про сейсмічну активність на острові Балі (Індонезія) та активізацію вулкану Агунг.

«У зв’язку з активізацією вулкану Агунг (район Карангасем, провінція Балі, Індонезія), МЗС рекомендує громадянам України, які перебувають або планують відвідати східну частину острова Балі, де спостерігається сейсмічна та вулканічна загроза, утримуватися від наближення до вказаного об’єкту на відстань менше ніж 12 км», — йдеться в повідомленні.

МЗС наполягає на тому, щоб українці виявляли підвищену увагу та обережність під час перебування в цьому районі, уважно стежити за повідомленнями компетентних органів та місцевих служб щодо розвитку ситуації. Міністерство також зауважує про можливі зміни розкладу руху авіаційного транспорту.

На офіційному сайті зазначається, що у випадку потрапляння у надзвичайні ситуації громадянам України необхідно невідкладно звертатися до Посольства України в Республіці Індонезія на телефон «гарячої лінії» +62-8788-489-0918, електронну пошту emb_id@mfa.gov.ua, або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 16 57, електронну пошту cons_or@mfa.gov.ua.