МЗС закликає відкласти поїздки до країн Карибського басейну через ураган "Ірма"
Cayobo / Flickr

МЗС закликає відкласти поїздки до країн Карибського басейну через ураган «Ірма»

Громадян України закликали утриматися від поїздок до узбережжя США і країн Карибського басейну, через наближення урагану «Ірма», про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України на своїй сторінці у Facebook.  

Урагану «Ірма» вже надано найвищу, п’яту категорію рівня небезпеки. У більшості прибережних регіонів Антигуа і Барбуди, Сент-Кітс і Невіс, Віргінських островів, Пуерто Ріко, Багамських островів, Куби та США (штат Флорида) оголошено надзвичайний стан.

Припускають, що найбільшої потужності ураган набуде 6-8 вересня 2017 року. 

«МЗС рекомендує громадянам України, які перебувають у цьому регіоні, виявляти підвищену обачність, не залишати укриттів без зайвої потреби, а тим, хто планує його відвідати, – утриматися найближчим часом від поїздок до регіону», — йдеться у повідомлені. 

Департамент консульської служби МЗС України додав, що під час перебування в районах, які уражені буревієм, необхідно уважно стежити за повідомленнями місцевих органів влади про розвиток ситуації, дотримуватися інструкцій місцевих рятувальних служб і також враховувати можливі зміни у русі сухопутного та повітряного транспорту.

У випадку потрапляння у надзвичайну ситуацію, МЗС рекомендує громадянам України звертатися до дипломатичних установ. На сторінці у Facebook зазначені номери «гарячих ліній», електронні пошти посольств України в США та в Республіці Куба.