На Мальті створять логістичний центр для літаків "Антонов", - Порошенко
facebook.com/antonov.company

На Мальті створять логістичний центр для літаків «Антонов», — Порошенко

Логістичний центр, де будуть обслуговувати літаки «Антонов», створять на Мальті. Про це заявив Петро Порошенко під час зустрічі з президентом Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека, передає UNN.

«Ми продовжили діалог про створення на Мальті логістичного центра «Антонова», бо багато сотень «Антоновських» літаків використовуються у різних частинах Африки. Ми прийшли до висновку, що найбільш оптимальним центром, де може бути створений антоновський хаб по забезпеченню запасними частинами та по проведенню сервісного обслуговування, може бути саме на Мальті», — зазначив Порошенко.

За його словами, українським підприємствам, що здійснюватимуть зазначену діяльність, нададуть надзвичайно сприятливий режим для розміщення відповідних структур.

Також Порошенко повідомив, що найближчим часом між Україною та Мальтою буде пряме авіасполучення.

Крім того, глава нашої держави назвав Мальту надійним двостороннім партнером України. Порошенко впевнений, Мальта стає ближчою до України. Констатація цього факту вбачає не лише символічний, але й практичний зміст партнерства.

Глави обох держав у ході зустрічі також обговорили продовження санкцій ЄС проти РФ, євроінтеграційні прагнення України та торговельно-економічну взаємодію.