Німеччина виділила 1,5 млн євро на заходи Червоного Хреста в Україні
Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні / Facebook

Німеччина виділила 1,5 млн євро на заходи Червоного Хреста в Україні

Уряд Німеччини виділив 1,5 млн євро фінансової підтримки на проведення гуманітарних заходів Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Укрінформ.

Як зазначили в посольстві ФРН в Україні, Німеччина фінансує низку гуманітарних заходів у рамках проекту «МКЧХ — допомога, захист, профілактика і коопераційні зв’язки в Україні у 2016-2017 роках». Увагу учасників проекту зосереджено на проблемах, які має населення окупованих територій на сході України.

«Федеральний уряд Німеччини знову нарощує обсяги фінансової підтримки гуманітарних заходів МКЧХ в Україні: йдеться про виділення для цих цілей додаткових 1,5 млн євро. Тим самим загальний внесок Німеччини у діяльність МКЧХ в Україні за період з 2016-го по 2018 рр. зростає до 16 млн євро», — наголошують у посольстві.

Згідно з повідомленням, заходи, на які виділено фінансування, спрямовані на профілактику захворювань і надання медичної допомоги, лікування травм, підтримку медзакладів, забезпечення населення харчовими продуктами і засобами гігієни, навчання медичного персоналу.

Крім того, Червоний Хрест в Україні веде роботу з пошуку зниклих безвісти, возз’єднання сімей, опікування полоненими, ведення роз’яснювальної роботи щодо небезпеки, яку становлять міни і залишки боєприпасів і т. д. Заходи такого типу також проходять у рамках проекту МКЧХ в Україні й фінансуються з тих самих джерел.

У посольстві наголошують, що ця діяльність є важливим внеском у подолання наслідків військового конфлікту на Донбасі. Зазначається, що заходи Червоного Хреста покращують становище вимушених переселенців і людей, що постраждали від конфлікту по обидва боки лінії розмежування.

Як ми нещодавно повідомляли, наприкінці жовтня Україна отримала від Червоного Хреста партію ліків від правця та ботулізму.