Один українець загинув під час нападу на готель у столиці Афганістану

У суботу ввечері, 20-го січня, озброєна група осіб здійснила напад на готель «Intercontinental» у столиці Афганістану Кабулі. Як повідомив начальник Управління консульського забезпечення МЗС України Василь Кирилич у Twitter, внаслідок інциденту загинув один громадянин України.

За словами Кирилича, консул України вилітає до афганської столиці.

«Консул України вилітає до Кабула. Необхідні оперативні та скоординовані дії на місці трагедії», — написав він у Twitter.

Як повідомляло видання «Інтерфакс-Україна», озброєні чоловіки проникли в приміщення готелю в суботу о 21:30 за місцевим часом. Повідомляється, що на той час в будівлі святкували два весілля.

За іншими даними, у готелі проходила конференція, на якій спеціалісти із 34-х провінцій Афганістану обговорювали інформаційні технології.

Нападники відкрили вогонь по відвідувачах. Крім того, на третьому поверсі 6-поверхової будівлі, на місці розташування кухні, сталася пожежа.

За словами спікера МВС Афганістану Наджіба Даніша, уранці 21-го січня завершилася антитерористична операція, під час якої було врятовано понад 100 людей, з них 16 – іноземці, громадянство яких невідомо.

Усі поверхи готелю очищені, виявлено тіла трьох терористів.

Спікер МВС спростував повідомлення, що терористи взяли заручників з-поміж постояльців.

За попередніми даними, унаслідок нападу загинуло п’ятеро людей, серед яких виявився один українець. Ще шестеро осіб дістали поранень.