Під час телемарафону у Литві зібрали понад 80 тисяч євро на допомогу Донбасу
mfa.gov.ua/

Під час телемарафону у Литві зібрали понад 80 тисяч євро на допомогу Донбасу

На телеканалі Литовського національного радіо і телебачення «LRT» під час благодійного марафону на підтримку України «Разом до перемоги» було зібрано 82,7 тис. євро на гуманітарну допомогу для Донбасу. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ України.

Другий благодійний телемарафон організували міжнародна волонтерська організація «Blue/Yellow» і Литовське національне радіо та телебачення. Захід мав на меті зібрати кошти для потреб східних регіонів України, які постраждали внаслідок російської агресії.

У телемарафоні взяли участь, зокрема, українські військові та волонтери зі Сходу України, група українських дітей зі східних регіонів, які навчаються у Вільнюському будинку литовців, голова волонтерської організації «Blue/Yellow» Йонас Охман, представники оргкомітету телемарафону, литовського політикуму, Посол України в ЛР з дружиною, глави дипломатичних місій Грузії, Латвії та Естонії, акредитовані у Литві, чинники МЗС Литви та Міноборони Литви, співробітники Посольства, актив української громади Литви та литовська громадськість.

Із вітальними відео-зверненнями до учасників телемарафону звернулися президент Литви Даля Грібаускайтє та прем’єр-міністр Саулюс Скверняліс.

Посол України в ЛР Володимир Яценківський зачитав учасникам телемарафону вітального листа від Президента України Петра Порошенка зі словами глибокої подяки Литовській Республіці за незмінну й активну підтримку України у її боротьбі з зовнішньою агресією, а також привітаннями Литовському народу з нагоди відзначення 100-річчя відновлення Литовської Державності.

«Лише упродовж прямого ефіру благодійного телемарафону глядачі надіслали біля 82 тис. 700 євро, отримувач яких — організація «Blue/Yellow», що надає допомогу постраждалим внаслідок російської агресії на території Донецької та Луганської областей, українським військовим, їхнім родинам, дітям, які втратили батьків, а також міським громадам», — наголосили в МЗС.

У рамках заходу свої музичні твори представили численні виконавці з України, Литви та Латвії.

mfa.gov.ua/