Під час теракту у Кабулі загинуло семеро українців, — посол

В українському МЗС наразі підтвердили загибель сімох громадян України внаслідок теракту в Кабулі. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на заяву посла України в Таджикистані та Афганістані Віктора Нікітюка в ефірі «112 Україна».

«На сьогодні підтверджена загибель 7 громадян України. Дані по всіх цих громадянах у нас є», — зазначив він.

Посол зауважив, що український консул Віктор Молоток має прибути до Кабула сьогодні вдень. Коли він приїде, то з’ясує остаточну інформцію щодо кількості загиблих і поранених українців.

Консул має оформити документи для повернення тіл загиблих громадян до України та, якщо потрібно, провести додаткову ідентифікацію.

Посол також повідомив, що усі загиблі українці були співробітниками афганської авіакомпанії.

«В Афганістані працює багато українських авіатехніків, і всі загиблі працювали в афганській авіакомпанії Kam Air і проживали в готелі «Intercontinental», — зазначив Нікітюк.

Раніше видання CNN заявило з посиланням на місцеву поліції, що внаслідок атаки на готель загинуло дев’ять громадян України. Тоді міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив про шістьох жертв атаки.

Нагадаємо, ввечері 20 січня кілька озброєних вогнепальною зброєю і гранатами, увірвалися в готель Intercontinental Hotel в Кабулі і відкрили вогонь по людях.

 

.