Польща збільшить квоту дозволів на вантажні перевезення для України
flickr.com/gotravelisrael/

Польща збільшить квоту дозволів на вантажні перевезення для України

Міністерство інфраструктури Польщі поінформувало українську сторону щодо позитивного вирішення питання виділення додаткових дозволів на вантажні автоперевезення. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури України.

«За попередньою інформацією, польська сторона дала згоду на виділення українським автоперевізникам додатково 3 000 дозволів категорії «Євро-3» та 3 000 дозволів категорії «Євро-5», – йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що цю інформацію ще мають підтвердити відповідним офіційним повідомленням польської сторони сьогодні, 22 листопада. Польська сторона зможе передати ці дозволи лише 27-28 листопада.

Таким чином, за умови дотримання заявлених термінів, дозволи доставлять у пункти видачі дозволів (ПДВ) для їх оформлення не раніше 29-30 листопада. У відомстві зазначили, що намагаються прискорити процес передачі дозволів.

Подальші перевезення територією Польщі можливі лише за багаторазовими дозволами ЄКМТ.

Мінінфраструктури закликає відстежувати інформацію в он-лайн базі даних «Укртрансбезпеки» щодо наявності цих дозволів у ПВД та, у випадку їх закінчення на будь-якому ПВД, не завантажувати транспортні засоби.