Порошенко пропонує створити групу «друзів деокупації Криму»

Президент Петро Порошенко запропонував створити міжнародну групу з метою координації спільних дій у напрямку повернення Україні окупованого Криму. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Я хотів би запропонувати ідею створення міжнародної групи друзів деокупацію Криму, щоб координувати спільні кроки і дії», — заявив Президент у п’ятницю в ході 14-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії «Чи став світ новим? І що це значить для України?» в Києві. Президент додав, що планує винести цю ініціативу на детальне обговорення в Нью-Йорку на Генеральній асамблеї ООН

Петро Порошенко наголосив, що Україна виступає за мирне витіснення Росії з окупованого нею півострова Крим. Нагадаємо, в такому ж ключі він висловлювався і під час нещодавнього щорічного виступу в парламенті.

Він підкреслив, що санкції проти РФ повинні бути введені згідно Мінським угодами задля того, щоб ціна агресії вдарила по самому агресору. «Вони повинні повернути те, що незаконно забрали», — підкреслив Президент України.