Путін прогнозує проблеми, якщо Україні нададуть зброю
facebook.com/Vladimir-Putin-433141053452263

Путін прогнозує проблеми, якщо Україні нададуть зброю

Якщо США нададуть Україну летальні озброєння, то бойовики, які контролюють Донбас, можуть спрямувати свою зброю в інші «зони». Як передає УНІАН, про це президент Російської Федерації Володимир Путін заявив на прес-конференції в Китаї. 

Путін підкреслив, що продаж або безкоштовне надання зброї — це суверенне рішення США, і безпосередньо на нього Росія впливати не може. Але, додав він, «є міжнародні правила і підходи: поставка зброї в зону конфлікту не йде на користь умиротворення, а лише погіршує ситуацію».

Путін переконаний, що надання Україні зброї в даній ситуації нічого принципово не змінить, та може збільшити кількість жертв у зоні конфлікту.

«У самопроголошених республік достатньо зброї, в тому числі захопленої у протиборчої сторони — у націоналістичних батальйонів і так далі. І якщо американська зброя надходитиме в зону конфлікту, буде важко сказати, як чинитимуть проголошені республіки. Можливо, вони направлять наявну у них зброю в інші зони конфлікту, які чутливі для тих, хто створює проблеми для них», — так агрументував свою точку зору президент РФ.